صفحه اصلی > خواندنی های سربرگ : 10نمونه سربرگ وکالت و شرکتی لاکچری

10نمونه سربرگ وکالت و شرکتی لاکچری

10 نمونه سربرگ وکالت و شرکتی لاکچری

آیا به سر برگ وکالت و شرکتی لاکچری علاقمند هستید؟ آیا از اصول طراحی متفاوت سربرگ شیک مطلع هستید؟ کاربرد گسترده ست اداری در انجام امور روزانه وکلا و شرکت ها، افراد را به تهیه اقلام این ست ترغیب میکند ‌. سر برگ ها به عنوان جزئی کاربردی از ست اداری در انجام مکاتبات، وکلا و شرکت ها را یاری می کنند. سربرگ دارای طرح منحصر بفرد و جذاب علاوه بر رفع نیاز افراد به اوراق مکاتبه، تبلیغی غیرمستقیم و فوق العاده محسوب میشود. طراحی سربرگ های مورد استفاده شرکت ها و وکلا به دلیل موقعیت اجتماعی این مشاغل، اهمیت بالایی دارد.

سربرگ وکالت و شرکتی، نمود ظاهری حرفه شما

سربرگ متفاوت و ویژه از نیازهای کسب و کارهای حرفه ای است. بهره گیری از رنگ بندی خاص و طراحی مدرن در کنار لوگو جذاب، ترکیبی مطلوب ایجاد می کند. مشاهده و ارزیابی طرح های موجود در سایت ها، امکان انتخاب نمونه برای سفارش آنلاین چاپ سربرگ را فراهم می کند.

10 نمونه سربرگ وکالت و شرکتی لاکچری

استانداردهای سربرگ وکالت و شرکتی خیره کننده

چاپ سربرگ وکالت و شرکتی ویژه بدون رعایت استانداردهای طراحی سربرگ امکان پذیر نیست. بکارگیری اصول طراحی زمینه دستیابی به طرح های مطلوب را فراهم می کند. استانداردهای الزامی در طراحی سربرگ ویژه به شرح ذیل می باشند.

 1. درج تمام اطلاع ضروری: سربرگ وکالت و شرکتی همچون سایر اقلام ست اداری به عنوان نماینده کسب و کار مورد استفاده قرار میگیرد. گنجاندن لوگو، آدرس، راه های ارتباطی، نام شرکت و جایگاه درج تاریخ و پیوست لازمه طراحی سربرگ است.
 2. سایز مناسب: انجام مکاتبات وکلا و شرکت ها نیازمند سر برگ های با اندازه نسبتا بزرگ است. سایز معمول سربرگ وکالت و شرکتی A4 است. کاغذ کوچکتر و بزرگ تر از این سایز، جذابیت و جلوه سربرگ را از بین می برد.
 3. سایز و نوع فونت: نامه نگاری شرکت ها و وکلا امری کاملا رسمی و چه بسا تشریفاتی است. از این رو بهره گیری از فونت های رسمی و حرفه ای در طراحی سربرگ منحصربفرد، الزامی است‌. علاوه بر این سایز فونت باید کاملا خوانا باشد، اما بزرگتر از حد معمول نباشد.
 4. کاغذ مناسب: جنس، ضخامت، رنگ و کیفیت کاغذ در جلوه نهایی سربرگ نقش بسزایی دارد. استفاده از کاغذ مرغوب در چاپ نمونه های حرفه ای الزامی است.

راهکارهای مفید در ایجاد سر برگ رسمی و متفاوت

چاپ سربرگ وکالت و شرکتی جذاب و حرفه ای در نتیجه انجام اقدامات ساده اما تاثیر گذار صورت میگیرد. بهره گیری از نرم افزارهای طراحی پیشرفته، سبب ایجاد طرح های متفاوت میگردد. تا جایی که امکان دارد نیابد از قالب های آماده برای سربرگ های منحصر بفرد استفاده نمود.

استفاده صحیح و اصولی از رنگها در سربرگ وکالت و شرکتی، آن را به محصولی بی بدیل تبدیل میکند. استفاده از تعداد مشخص و معدود رنگ، سبب جذابیت طرح می گردد. انتخاب طرح ساده و اما گویا را نباید فراموش کرد. همیشه جذابیت در سادگی است، طرح های شلوغ، امکان خواندن نوشته ها را کاهش می دهند.

ویژگی های چشمگیر نمونه سربرگ وکالت در چاپ سربرگ لاکچری

ویژگی های سربرگ وکالت و شرکتی تفاوتهایی با یکدیگر دارند. بررسی نمونه های جذاب سربرگ وکالت و شرکتی، سبب کشف ویژگی های خاص آنها میشود. برخی از ویژگی های شاخص این سر برگ ها شامل موارد ذیل هستند.

 • ایجاد حاشیه های ساده و فاقد طرح های شلوغ مناسب سربرگ وکالت است.
 • چاپ لوگو نام وکیل یا اشکال مرتبط با امور حقوقی به صورت سایه در زمینه سربرگ، ظاهر آن را جذاب می کند.
 • درج اطلاعات مربوط به راه های ارتباط با واحد حقوقی با گرافیک خاص پایین برگه، لازم و ضروری است.
 • درج لوگو ویژه نام وکیل و کد وکالت با فونت مناسب، ظاهری منحصر بفرد به سر برگ بخشیده است.
 • رنگ های گرم و رسمی همچون طلایی، مشکی، زرشکی، بنفش و نیلی در حاشیه گذاری این برگه ها کاربرد ویژه دارند.

نمونه های ویژه سربرگ شرکتی چگونه اند؟

سربرگ های شرکتی در عین ظاهر رسمی، نسبت با سربرگ های وکالتی اسپرت تر و متنوع تر هستند. اجرای طرح های الهام گرفته از فعالیت شرکت، ظاهری ویژه به سر برگ میبخشد. برخی ویژگی های قابل توجه این اوراق شامل موارد ذیل است.

 • طراحی حاشیه این برگه با الهام از رنگ و طرح لوگو شرکت مدنظر، ظاهری ویژه به آن می بخشد.
 • ایجاد حاشیه تنها در یک قسمت سربرگ شرکتی، ایده ای جالب است.
 • استفاده از طرح های فنی و مهندسی برای شرکت های مرتبط با امور رباتیک و هوش مصنوعی، جلوه ویژه به سر برگ بخشیده است.
 • ایجاد تصویر گرافیکی کمرنگ مرتبط با فعالیت شرکت به صورت سایه در زمینه برگه، سیب تفاوت آن شده است. به طور مثال رسم طرح اسکلت ساختمان در زمینه سربرگ شرکت های ساختمان ایده مطلوبی است. درج سایه ماشین آلات صنعتی برای شرکت های تولید ماشین آلات مرسوم است‌.

ایده های ناب طراحی و چاپ سربرگ ارزان وکالت و شرکتی

طراحی سربرگ وکالت و شرکتی لاکچری دنیایی بی انتها است‌. ایجاد طرح های نوین سربرگ های رسمی جذاب، بدون صرف هزینه گزاف نیز میسر میگردد. ایده های قابل اجرا و ارزان در سربرگ های وکالت و شرکتی به شرح ذیل می باشند.

 • بهره گیری از رنگ های مکمل یکدیگر برای نمایش هر چه بیشتر عبارات و جملات مندرج در حاشیه
 • استفاده از رنگ های مشکی و طلایی، بنفش و سرخابی، کرمی و قهوه ای جلوه سربرگ را دوچندان میکند.
 • ایجاد حاشیه های نوین و مرتبط با فعالیت شرکت، سبب جذابیت اوراق میگردد.
 • انتخاب عبارت یا شعار خاص با ایجاد انرژی مثبت در مخاطب
 • استفاده از تکنیک زرکوب در درج نوشته و عبارات سربرگ
 • درج پیام های مرتبط با دغدغه های اجتماعی در سربرگ های شرکتی
 • صرف هزینه جهت طراحی لوگو ویژه با ایجاد حس مرتبط با حرفه
 • انتخاب ورق هایی خاص با جنس ویژه
 • درج عبارات و لوگو روی سربرگ به صورت برجسته
 • طراحی طرح به صورت شخصی و سفارش آنلاین چاپ سربرگ مدنظر

10 نمونه سربرگ وکالت و شرکتی لاکچری

به راستی راز جذابیت و ماندگاری طرح برخی سر برگ ها چیست؟ البته که انتخاب و چاپ سربرگ لاکچری، امری کاملا سلیقه ای است. اما طرح های ساده و فاخر همواره جذاب هستند.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.
پست های مرتبط

طراحی سربرگ در ورد چگونه انجام می شود؟

طراحی سربرگ در ورد به طراحی های گفته می شود که بر…

۳ خرداد ۱۴۰۳

بهترین روش تبلیغات با چاپ چگونه است

تبلیغات با چاپ نوعی بازاریابی است که با بکارگیری رسانه های چاپی…

دیدگاهتان را بنویسید