8 دلیل برای رونق کسب و کار چاپ تی شرت در سال 2021

چاپ تیشرت

به نمادین ترین تی شرت های دنیا فکر کنید. Three Wolf Moon ، Bob Marley ، Tuxedo… – چه چیز مشترکی در همه آنها وجود دارد؟ چه مورد مشابهی باعث شده است که این تی شرت ها مورد علاقه مردم سراسر جهان قرار بگیرند؟ خوب، این طرح تی شرت است. هر فصلی شاهد ترندهای جدید مد هستیم.

یکی از لباس هایی که هرگز از روند خارج نمی شود، “تی شرت” است. چه یک تی شرت گرافیکی، یک تی شرت بزرگ با اندازه بزرگ یا یک تی شرت اندامی، آنها همیشه  مورد پسند افراد از هر گروه سنی قرار دارند.

اگر به آخرین گزارشات نگاه کنید، خواهید فهمید که روند طراحی تی شرت های سفارشی در چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. پیش بینی می شود که بازار جهانی صنعت چاپ تی شرت سفارشی تا سال 2025 از 10 میلیارد دلار عبور کند. حتما دیده اید که بسیاری از افراد مشهور این لباس ها را برای انتشار پیام اجتماعی یا ایجاد ترند می پوشند.

اگر تجارت چاپ تی شرت آنلاین دارید، می توانید با این پیشرفت در بازار ارتباط برقرار کنید. برای جذب مشتری بیشتر، باید آنچه را که بدنبال آن هستند فراهم کنید. حتماً جدیدترین و طراحی های منحصر به فرد را ارائه داده اید.

اگر شک دارید، تجارت چاپ تی شرت ارقام فروش مورد نظر را برای شما به ارمغان می آورد، به شما اطمینان دهیم که چنین خواهد شد. شما می توانید با اعتماد به نفس در کسب و کار سرمایه گذاری کنید، منتظر سود بالایی باشید.

در اینجا 8 دلیلی وجود دارد که باعث می شود تجارت چاپ تی شرت در سال 2021 رو به پیشرفت باشد

01. مارک تجاری(برندینگ):

هر ساله هزاران مشاغل جدید شروع به کار می کنند. این مسئله باعث می شود جلب توجه مخاطبان هدف برای شرکت ها چالش برانگیز باشد. به منظور گسترش گفتگو در مورد شرکت و جلب توجه، شرکت ها شروع به استفاده از تی شرت های سفارشی کرده اند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا شرکت های خودروسازی آرم شرکت خود را در جلو و عقب خودرو قرار می دهند؟ این برای اهداف تجاری است.

برندینگ

قرار دادن آرم و سایر اطلاعات مربوط به مارک روی تی شرت های سفارشی به شرکت ها در ایجاد آگاهی از برند و جلب توجه کمک می کند. آنها پیام برند را به روشی عادی و دوستانه تر برقرار می کنند. می توان آن را در هر زمان و هر مکان پوشید و هیچ فرصتی وجود ندارد که شخصی که آن را پوشیده است مورد توجه قرار نگیرد.

02. مد برای سریال های تلویزیونی:

تئوری بیگ بنگ، بازی تاج و تخت، چیزهای عجیب – هر کجا که بروید، همیشه طرفداران این مجموعه ها را پیدا خواهید کرد. اگرچه این مجموعه های تلویزیونی هنوز ادامه دارد، طرفداران دوست دارند لباس های مرتبط با این مجموعه ها یا شخصیت های آنها را به رخ بکشند.

برندینگ

اگر ابزار تولید تیشرت دارید، می توانید به مشتریان خود در ایجاد طرحی به انتخاب خودشان کمک کنید. آنها می توانند متناسب با سلیقه و سبک خود، انتخابی از رنگ ها، گرافیک ها، فونت ها و … را انجام دهند. قبل از مراجعه به چاپ نهایی تی شرت، این ابزار باید به آنها اجازه دهد ببینند که طرح روی تی شرت آنها چگونه است.

 

03. تقویت روحیه تیم:

طی چند سال گذشته، شرکت ها متوجه اهمیت ایجاد فرهنگ قوی شرکت شده اند. تی شرت های سفارشی راهی عالی در ایجاد پیوند عاطفی قوی با شرکت هستند. این تیم های داخلی را متحد می کند، بنابراین انگیزه و تعهد کارکنان را برای دستیابی به اهداف شرکت افزایش می دهد.

رونق کسب و کار

4. وفاداری مشتری:

در این دنیای کاملاً رقابتی که رقبا فقط با چند کلیک فاصله دارند، ماه ها یا حتی سال ها طول می کشد تا شرکت ها وفاداری مشتری را کسب کنند. محققان نشان داده اند که مشتریان مایلند با آن دسته از شرکت هایی که تجربه بسیار خوبی برای آنها ایجاد کرده اند ارتباط برقرار کنند.

رونق انواع کسب و کار

بجای اینکه فقط به وب سایتها یا رویدادها بستگی داشته باشند، شرکت ها شروع به دادن تی شرت های چاپی به عنوان خرید رایگان برای حداقل خرید هر یک از محصولات خود کرده اند. این امر به آنها در حفظ مشتریان قدیمی و احساس خاص بودن مشتریان جدید کمک می کند.

 

05. برای ساختن مقدار مد:

اهالی مد همیشه آماده اظهار استایل خود هستند. آنها برای نشان دادن حس استایل خود، همیشه ترجیح می دهند از پیراهن های چاپی سفارشی استفاده کنند. آنها می توانند با پوشیدن تی شرت و سبک های مختلف دیگر مانند هودی های سفارشی و غیره که آنها را از دیگران متمایز می کند، ضریب مد خود را نشان دهند.

ساختار مد

06. بازاریابی خارج از ساعت:

تی شرت های سفارشی مانند یک ابزار رایگان بازاریابی خارج از ساعت هستند. تی شرت هایی که به خوبی طراحی شده اند، کارمندان و مشتریان را ترغیب می کنند تا هر زمان و هر مکان آن را بپوشند، بنابراین به شرکت ها در ایجاد هویت تجاری کمک می کنند.

بازاریابی

07.  هزینه کمتر:

در مقایسه با سایر اشکال تبلیغاتی مانند بیلبورد، تی شرت های سفارشی، و غیره یکی از مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغات تجاری هستند. ابزارهای تولید تیشرت آنلاین همچنین طراحی پیراهن یا تی شرت برای هر موقعیتی را برای افراد آسان کرده است. علاوه بر این، یک تی شرت با کیفیت خوب ماندگاری بیشتری دارد و به برند کمک می کند تا برای مدت طولانی تری به چشم بیایند. این امر تقاضای تی شرت را افزایش داده است.

هزینه بازاریابی

 

08. ترویج یک سیاره ایمن:

اکنون روزها مردم نسبت به محیط زیست آگاهی و نگرانی بیشتری پیدا کرده اند. این امر باعث شده تا آنها از محصولات دوستدار محیط زیست استفاده کنند. نه تنها این تی شرت ها نقل قول هایی را برای انگیزه مردم برای محافظت از کره زمین فراهم می کنند، بلکه از حداقل انرژی و کربن نیز استفاده می کنند. چرا تأسیس یک شرکت چاپ پیراهن سازگار با محیط زیست را در نظر نمی گیرید؟ از این گذشته، هیچ سیاره B وجود ندارد!

سیاره امن
طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.
پست های مرتبط

راهنمای خرید چاپگر خانگی

چاپگرهای خانگی در انواع و مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند که هر کدام…

پرینتر چاپ نمیکنه چیکار کنم؟

وقتی پرینتر چاپ نمیکنه و نمی دونید چیکار باید بکنید، ممکنه وسوسه…

۱۸ خرداد ۱۴۰۳

چگونگی کار با دستگاه چاپ بنر

دستگاه‌های چاپ بنر تنوع زیادی دارند و از فناوری‌های متفاوتی بهره می‌برند.…

دیدگاهتان را بنویسید